Referencje:


Jeżeli jesteś naszym klientem prosimy podać imię i miejscowość wykonywania zlecenia oraz wystawić nam referencje. Za wszelkie wpisy dziękujemy, ponieważ pomoże to naszym przyszłym klientom w wyborze naszej firmy.

Marek Biernat
17.04.2013
Firma WOJBUD wykonywała dla mnie ocieplenie budynku w Zabrzu, elewacje wykonali bardzo dobrze, kontakt z Panem Danielem i kierownikiem brygady były naprawdę dobre a co więcej jako jedyna firma z wszystkich które robiły u mnie wycenę rozpatrzyli kwestie czym ogrzewam dom, jakie mam ściany i po analizie ukierunkowali mnie na inne materiały aniżeli chciałem zastosować. Oczywiście analizując później ich propozycje stwierdziłem że z pośród 6 firm robiących mi wycenę tylko ta wiedziała co robi.
Ewa Grudzień
10.06.2013

Z prawdziwą przyjemnością mogę polecić Firmę WOJBUD . Panowie wiedzą doskonale co to znaczy fachowa, dobra praca. Ocieplenie wykonane idealnie i profesjonalnie.To przyjemność gościć u siebie takich fachowców. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim.

Karolina Blaszczyk Mikolow
31.08.2013
W maju b.r. firma WOJBUD wykonywala dla mnie ocieplanie domu w Mikolowie. Prace wykonane zostały z najwyzsza starannoscia. Szybko, sprawnie, bez problemów, a do tego w milej i przyjemnej atmosferze. Kontakt z panem Danielem bardzo dobry. W kazdej kwestii szlo sie porozumiec. Bardzo dziekuje i polecam wszystkim z czystym sumieniem. W przyszlosci mam zamiar skorzystac z uslug firmy WOJBUD.
Wiesław Mazurkiewicz, Mysłowice
01.10.2013
Z czystym sumieniem i prawdziwą przyjemnością polecam firmę WOJBUD. W zeszłym tygodniu ocieplali u mnie dom o powierzchni ok. 360 m2. Prace zostały wykonane szybko, fachowo, solidnie, czysto i w miłej atmosferze. Pan Daniel zawsze służył fachową poradą i pomocą , a jego pracownicy to prawdziwi fachowcy. Od momentu wejścia na budowę do jej zakończenia, łącznie z posprzątaniem, prace trwały niespełna 2 tygodnie! Chapeau bas! Serdecznie dziękuję i jeszcze raz polecam.
KONRAD BEM
01.04.2015
Szczerze POLECAM. Firma bardzo profesjonalna. Wykonuje wszystko zgodnie z ustaleniami i umową, w terminie, sprawnie. Firma używa markowych materiałów budowlanych i bardzo wysoko ceni sobie jakość wykonania. Po zakończeniu prac wszystko idealnie posprzątane, gotowe do użytkowania. Dodatkowy plus to bardzo duża samodzielność. Można spokojnie polecić tej firmie prace bez ciągłego nadzorowania i martwienia się o jakość usług bądź problemy. Zawsze starają się zaproponować najlepsze rozwiązanie i wyjś
PIOTR SZTEJKA
01.04.2015

Firma bardzo sumienna, nie posiadam żadnych uwag. Firma buduje mi dom. Jestem zadowolony ze współpracy.

 

wpis przeniesiony z http://www.oferteo.pl/myoferteo/comments/customerMarksReceived.ofer

MICHAŁ PŁOSKONKA
01.04.2015

Pan Daniel wykonywał u mnie w ostatnich 3 tygodniach ocieplenia poddasza, podwójna wełna, wyłazy oraz podbicie regipsem. Prace wykonał wzorowo, dotrzymał umowy oraz mogłem liczyć na jego poradę w innych kwestiach budowlanych. Dziękuję za miłą współpracę i polecam. wpis przeniesiony z http://www.oferteo.pl/myoferteo/comments/customerMarksReceived.ofer

 

klientka z Mutnego
05.01.2016
Firma pana Daniela wykonala u mnie ocieplenie budynku i otynkowanie,... Polecam ta firme, jest profesjonalna, wykonuje usluge zgodnie z umowa i ustaleniami... to sa fachowcy pierwszej klasy; stosuja markowe materialy wysokiek jakosci; pracuja solidnie, szybko i czysto,... Po zakonczeniu prac ekipa wszystko posprzatala szybko, sprawnie i gotowe do uzytku. Pan Daniel to uprzejmy i zyczliwy doradca, zna sie na tym co robi. W ciagu dwoch tygodni dosc duzy budynek zostal pieknie odnowiony,..
Tomasz
07.02.2016
Firma Pana Daniela wykonywała u mnie ocieplenie budynku i wykończenie wnętrz, wycena którą Pan Daniel nam przygotował nie była najtańsza ale był on polecany przez naszego znajomego któremu robił również ocieplenie i zabudowę poddasza. To co dla mnie było na plus to fakt że cena jaką ustaliliśmy na początku była ceną ostateczną z małym targowaniem na końcu, Pan Daniel zrobił wszystko szybko i solidnie przy czym nie oszczędzał na materiałach. Polecam go z czystym sumieniem są naprawdę dobrzy.
Artur Tomaszek
15.03.2016
Dziś firma Pana Daniela zakończyła u mnie kapitalny remont i ocieplenie domu, prace trwały prawie dwa miesiące a Pan Daniel często musiał rozwiązywać różne problemy jak to w starych budynkach. Jakość prac oceniam na -5, było parę niedociągnięć ale ostatecznie jestem bardzo zadowolony. Zakres prac, skucie tynków, płyty GK, szpachlowanie malowanie, panele dwie łazienki, taras i ocieplenie elewacji. Polecam z czystym sumieniem naprawdę warci są swoich cen.
Michał Wolas
09.07.2016
Polecam tą firmę jak najbardziej, podpisałem z nimi umowę na tynki wewnętrzne i wylewki po czym dogadaliśmy się na ocieplenie budynku i zabudowę poddasza. Dziś skończyli moja ocena tynki wewnętrzne 5, wylewki 5, ocieplenie budynku 4+, zabudowa poddasza 5. Ceny rozsądne jak do jakości prac wykonywanych przez ich firmę.
Klient Dom Żywiec
30.08.2016
Brygada Pana Daniela Dokończyła budowę mojego domu po innej ekipie, miałem pecha że dostał mi się kierownik brygady który się ze mną nie do końca dogadywał ale problemy i niejasności rozwiązywał Pan Daniel szkoda tylko że musiał tak często przyjeżdżać mając osobę która powinna to za niego robić . Nie wliczając tego kierownika którego powinno się nauczyć dobrych manier robota wykonana na wysokim poziomie i w dobrym czasie. Dalsze prace na wiosnę już ustalone że będzie robiła ta firma. Polecam.
Mirek Tychy
10.10.2016
Ekipa naprawdę super, pracują jak należy, szanują materiału, doradzają co i jak, kamień ułożony na elewacji rewelacyjnie, Polecam z czystym sumieniem, warto na nich czekać. Polecam ich sąsiadom a oni o nich pytają bo naprawdę kilka ekip na naszej ulicy ocieplenia robiło i żadna takiej opinii nie miała jak ekipa Pan Daniela. Pozdrawiam kierownika ekipy pana Bartka.
Wiktor Gliwice
27.01.2017
Firma WOJBUD wykonywała u mnie ocieplenie, całość prac przebiegała szybko i sprawnie i cieszę się że Pan Daniel to ocieplenie robił ponieważ u mnie chłopacy skuli stare tynki, zagruntowali powierzchnie i kleili styropian na około płyt, u sąsiada ekipa nie odbiła tynków, nie gruntowała ściany i teraz po pół roku sąsiad ich wzywa a ich nie ma, a ściana im cała się odspoiła i grozi odpadnięciem. Opinie piszę dopiero teraz bo stwierdziłem że jednak fachowca trzeba polecać. Wart swoich opini. Pozd.

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości